DayUP – naturalne pyszne przekąski

„Taki mus to mus!” Delektuj się doskonałym smakiem swojej zdrowej przekąski.

To cała gama przekąsek ,musów owocowo-warzywnych z różnymi dodatkami. To świetny wybór gdy nie masz czasu przyrządzić posiłku. Sprawdzą się w szkole, w pracy , w podróży. Duży wybór smaków sprawia , że każdy znajdzie coś dla siebie.

Firma Arteta wypuściła do tej pory trzy rodzaje swoich produktów: DayUp mus owocowy z jogurtem naturalnym, DayUp Pearls wegańskie i z dodatkiem tapioki oraz DayUp Raw&Go!

Dla małych dzieci zdecydowanie bardziej odpowiednie będą musy- nie wymagają gryzienia, nie zalepią paluszków, a dzięki zakręcanemu opakowaniu łatwo przechować porcję „na potem”.

Na rynku możemy znaleźć dużo musów owocowych o podobnym składzie. Mało które jednak zawierają płatki owsiane a tym bardziej tapiokę, co stanowi plus DayUp’ów – dzięki temu dostarczają więcej energii oraz błonnika, a tym samym sycą na dłużej i mają gęstszą konsystencję.

Dla ciekawskich- tapioka to kasza z manioku, produkt o wysokiej zawartości węglowodanów oraz niskiej białka. Bez smaku, bez glutenu oraz co najważniejsze – hipoalergiczna! Jest lekkostrawna, zalecana szczególnie chorym na celiakię oraz osobom z chorobami zapalnymi jelit.

Pozdrawiam was mocno Marzena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *