moje zycie

Przywiązuję dużą wagę do tego co jem ja i moja rodzina.

DIETETYKA jest moją pasją , uzyskałam dyplom uprawniający mnie do wykonywania zawodu. 

W dalszym ciągu kształcę się w tej dziedzinie, bo wychodzę z założenia, że wiedzy nigdy dość .

Sama zmagałam się z nadprogramowymi kilogramami gdy zaszłam w trzecią ciążę po czterdziestce. Wiem jak trudno o konsekwencję i jak ważne jest wsparcie ze strony specjalisty.

Wcześniej zanim jeszcze zdobyłam dyplom dietetyka i nauczyłam się jak jeść zdrowo, stosowałam różne diety cud, w każdym przypadku efekt jojo powalał na kolana.  

Kluczem do sukcesu czyli trwałej utraty wagi jest indywidualnie dopasowana i dobrze zbilansowana dieta oraz nauka zasad zdrowego żywienia. Każda dieta  uwzględniająca deficyt kaloryczny przyniesie efekt w postaci utraty wagi . Natomiast powrót po stosowaniu diety do dawnych przyzwyczajeń żywieniowych, przyniesie niestety ponowny wzrost wagi. Dlatego moim podopiecznym staram się wpajać zdrowe nawyki , aby mogli na długo cieszyć się uzyskanymi efektami.

Gdy zdecydujesz się na zakup diety u mnie otrzymasz do wypełnienia ankietę , która pozwoli mi dopasować dietę do Twoich potrzeb.

Ważne żebyś wypełnił/-a ją starannie, koniecznie napisz o wszystkich schorzeniach , alergiach, przyjmowanych lekach, potrawach które lubisz i takich, których nie cierpisz.

 Napisz czego oczekujesz po diecie. Dzięki temu poznam Twoje preferencje i zrobię wszystko by stworzyć jadłospis zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Pamiętaj , że dzięki zmianie nawyków żywieniowych możesz zadbać nie tylko o swoją sylwetkę, ale i o zdrowie. Otyłość jest przyczyną wielu dolegliwości zdrowotnych.

Po otrzymaniu wypełnionej ankiety poinformuję Cię o terminie realizacji zamówienia.

Jest to uzależnione od długości , złożoności diety i ilości zamówień które realizuję.

Do każdego podchodzę indywidualnie , nie korzystam z gotowych szablonów , który wysyłam wszystkim. To dlatego dieta nie jest gotowa w pół godziny i dlatego jej koszt jest taki , a nie inny.

Oto jak wygląda przykładowy jadłospis:

– jest podzielony na dni

– zawiera opis , skład posiłków wraz z przepisami

– listę zakupów artykułów niezbędnych do ich przygotowania

– widok całego tygodnia diety – wydruk na lodówkę

Gdy dieta będzie gotowa otrzymasz do niej dostęp na swoim koncie klienta z możliwością jej wydrukowania. 

Możesz liczyć na moje wsparcie po ułożeniu diety. Pozostańmy w kontakcie.

Pamiętaj, że nie ma głupich pytań. Jeśli masz wątpliwości nie zastanawiaj się, tylko skontaktuj ze mną.

Moje osiągnięcia